Zoštíhľujúce bermudy DIM Minceur - 34/36 - čierna/noir

 
 

Novinka od firmy DIM. Produkt ktorý je prevratom v chudnutí. Vymažte posledné prebytočné kilo pred letom s týmito zoštíhľujúcimi bermudami!. Z hladkého mikrovlákna ktoré obsahuje Acti-minerálny komplex s kryštálmi vložený do DNA vlákna.

Veľkosť:
Farba:
Bežná cena: 21,90 €
Cena/ks: 13,50 €
ks
Ušetríte: 8,40 €

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: DIM

Kód produktu: DI01TD

-38% 
Zoštíhľujúce bermudy DIM Minceur - 34/36 - čierna/noir
Popis Vlastnosti Obrázky 

Novinka od značky DIM. Zoštíhľujúce bermudy DIM Minceur. Produkt ktorý je prevratom v chudnutí. Vymažte posledné prebytočné kilo pred letom s týmito zoštíhľujúcimi bermudami!. Z hladkého mikrovlákna ktoré obsahuje Acti-minerálny komplex s kryštálmi vložený do DNA vlákna.  S dvojitým efektom: okamžitý tvarujúci účinok - progresívne chudnutie až o 1 veľkosť menej, a významná redukcia celulitídy vďaka Acti-minerálnemu kryštálu. Pri kontakte s pokožkou absorbuje teplom aktivovaný minerál tepelné vyžarovanie nášho tela a vyšle späť infra-červené lúče. Táto masáž stimuluje bunkový metabolizmus a mikrocirkuláciu krvi v koži, ktorá okysličuje tkanivá a tak napomáha rýchlejšiemu spaľovaniu tukov: toxíny sú odvádzané z tela, pokožka sa vyhladzuje. 

Progresívne chudnutie: boky -2,2 cm, stehná -3,5 cm.

Výsledky sa líšia v závislosti od telesnej hmotnosti a tela každého človeka. Skúšky uskutočnili v máji 2011 nezávislým laboratóriom na 24 ženách, ktoré nosili produkt po dobu 28 dní, minimálne 8 hodín denne: pozorované kumulatívne výsledky: obe nohy, priemerná strata centimetrov všetkých testovaných -0,5 cm boky, -0,4 cm pravé stehno, -0,5 cm ľavé stehno). 

Zloženie: 82% POLYAMID , 17% ELASTAN , 1% BAVLNA

Možno prať v práčke do 40 °

Farby: čierna, telová/peau

Veľkosti: 34/36=S, 38/40=M, 42/44=L, 46/48=XL

 

Veľkosť: 34/36
Farba: čierna/noir
 
 
 
 

Ak ste zadali správny administrátorský e-mail, boli naň doručené dočasné prihlasovacie údaje. Tieto údaje sú platné iba 60 minút. Ak sa v tomto časovom intervale neprihlásite, budú obnovené pôvodné prihlasovacie údaje.

Prebieha testovanie
prihlasovacích údajov.
Chybne zadané
meno alebo heslo!
Prebieha testovanie e-mailu.Chybne zadaný
e-mail administrátora!