AKCIA!!! Podprsenka DIM Fit s odnímateľnými ramienkami - 75B - čierna/noir

 

Podprsenka DIM Fit bra s odnímateľnými ramienkami, s kosticami a jemnými vypchávkami pre push-up efekt. Neviditeľná pod oblečením vďaka hladkým košíčkom bez prešívania, pohodlná vďaka absencii švov v kontakte s pokožkou, z jemného a kvalitného mikrovlákna

Veľkosť:
Farba:
Bežná cena: 32,90 €
Cena/ks: 19,90 €
ks
Ušetríte: 13,00 €

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: DIM

Kód produktu: DI4F38

-40% 
AKCIA!!! Podprsenka DIM Fit s odnímateľnými ramienkami - 75B - čierna/noir
Popis Vlastnosti Obrázky 

Podprsenka DIM Fit bra s odnímateľnými ramienkami, s kosticami a jemnými vypchávkami pre push-up efekt. Neviditeľná pod oblečením vďaka hladkým košíčkom bez prešívania, pohodlná vďaka absencii švov v kontakte s pokožkou, z jemného a veľmi kvalitného saténového mikrovlákna. Vďaka širokému spodnému lemu na prednej strane výborne drží svoj tvar. Veľmi kvalitné spracovanie a strih ktorý Vám určite sadne. K podprsenke je pribalené vrecúško s ďaľším párom priehľadných ramienok. Máte tak možnosť voľby, teda či použijete podprsenku bez ramienok, s ramienkami farby podprsenky, alebo s priehľadnými ramienkami.

teraz v úžasnej AKCII za cenu 19,90 eur !!!

Veľkosti: 75A/B, 80B/C

Farby: biela, čierna 

Zloženie: 5% SPANDEX , 41% NYLON , 54% POLYESTER

K podprsenke ponúkame Invisible nohavičky klasického strihu-kód 4B12, boxerkového strihu-kód 4B15 a tango nohavičky-kód 4B14 - z jemného a veľmi kvalitného saténového mikrovlákna, v ktorých sa budete cítiť ako v druhej koži, sú neviditeľné pod oblečením.

Veľkosť: 75B
Farba: čierna/noir
 
 
 
 

Ak ste zadali správny administrátorský e-mail, boli naň doručené dočasné prihlasovacie údaje. Tieto údaje sú platné iba 60 minút. Ak sa v tomto časovom intervale neprihlásite, budú obnovené pôvodné prihlasovacie údaje.

Prebieha testovanie
prihlasovacích údajov.
Chybne zadané
meno alebo heslo!
Prebieha testovanie e-mailu.Chybne zadaný
e-mail administrátora!