Podprsenka DIM Nude Support - 75D - telová/nude 41F

 

Podprsenka DIM Nude Support s kosticami. Inovatívny, extrémne jemný a zároveň pružný materiál, ktorý sa dokonale prispôsobí vašim krivkám. Nevystužené košíčky, takže je vhodná aj pre ženy s plnšími prsiami, košíčky sú hladké, bezšvové.

Veľkosť:
Farba:
Bežná cena: 32,90 €
Cena/ks: 29,90 €
ks
Ušetríte: 3,00 €

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: DIM

Kód produktu: DI027I

-9% 
Podprsenka DIM Nude Support - 75D - telová/nude 41F
Popis Vlastnosti Obrázky 

Podprsenka DIM Nude Support s kosticou. Podprsenka v ktorej sa budete cítiť ako vo svojej koži! Neviditeľná pod oblečením, laserom strihané hrany, úplne bezšvová. Inovatívny, extrémne jemný a zároveň pružný materiál, ktorý sa dokonale prispôsobí vašim krivkám. Nevystužené košíčky, preto je vhodná aj pre ženy s plnšími prsiami, košíčky sú hladké, bezšvové. Veľmi pohodlná a kvalitná podprsenka. Zdobené čipkou pre ženský vzhľad. Čipka je úplne plochá a neviditeľná pod oblečením. Čipka je skvele umiestnená, pretože v tých správnych partiách jemne tvaruje a vyzdvihuje prsia. Novinka v sezóne jeseň/zima 2015.

Veľkosti: 75B/C/D, 80B/C/D, 85C/D

Farby: telová/nude, čierna/noir

Zloženie: 73%polyamid, 27%elastan

K podprsenke ponúkame nohavičky-kód DI02BZ - veľmi kvalitný a pevný materiál z mikrovlákna, budete sa v nich cítiť ako v druhej koži. Sú bezšvové, rezané laserom, bez gumičiek a lemov.

Veľkosť: 75D
Farba: telová/nude 41F
 
 
 
 

Ak ste zadali správny administrátorský e-mail, boli naň doručené dočasné prihlasovacie údaje. Tieto údaje sú platné iba 60 minút. Ak sa v tomto časovom intervale neprihlásite, budú obnovené pôvodné prihlasovacie údaje.

Prebieha testovanie
prihlasovacích údajov.
Chybne zadané
meno alebo heslo!
Prebieha testovanie e-mailu.Chybne zadaný
e-mail administrátora!