Podprsenka Rosme Seamless Strapless - 75A - porcelánová/ivoire

 

Dámska podprsenka ROSME Seamless - úplne bezšvová neviditeľná pod oblečením. Bez švov a lemov, lemy podprsenky sú rezané laserom. Košíčky sú špeciálne lisované teplom, pevne vystužené s jemnou penovou vypchávkou, vďaka čomu vytvaruje pekný dekolt.

Veľkosť:
Farba:
Bežná cena: 35,90 €
Cena/ks: 26,90 €
ks
Ušetríte: 9,00 €

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: DIM

Kód produktu: ROSME440115

-25% 
Podprsenka Rosme Seamless Strapless - 75A - porcelánová/ivoire
Popis Vlastnosti Obrázky 

Dámska podprsenka ROSME Seamless - úplne bezšvová neviditeľná pod oblečením. Bez švov a lemov, lemy podprsenky sú rezané laserom. Košíčky sú špeciálne lisované teplom, pevne vystužené s jemnou penovou vypchávkou /cca 2cm/, vďaka čomu vytvaruje pekný dekolt. Podprsenka je z jemného penového mikrovlákna, ktoré má priedušné vlastnosti. Podprsenka je tak príjemná na dotyk, pri stlačení jemná ale pritom pevná. Podprsenka je s kosticou, ktorá je vlisovaná do podprsenky, takže ju neucítite. Vďaka týmto vlastnostiam je podprsenka ideálna na každodenné nosenie. Ramienka sú odopínateľné aj z prednej aj zadnej časti, a dĺžkovo nastaviteľné. Vzadu zapínanie na dva háčiky, s trojpolohovou voľbou nadstavenia.

Farby: porcelánová-ivoire, béžová-skin, čierna-noir

Veľkosti: 70BCD, 75ABCD, 80ABCD, 85BC

Zloženie: 82% polyamid, 18% elastan

Podprsenka značky ROSME - značka patriaca k švédskej obchodnej skupine Swegmark of Sweden.

 

 

 

Veľkosť: 75A
Farba: porcelánová/ivoire
 
 
 
 

Ak ste zadali správny administrátorský e-mail, boli naň doručené dočasné prihlasovacie údaje. Tieto údaje sú platné iba 60 minút. Ak sa v tomto časovom intervale neprihlásite, budú obnovené pôvodné prihlasovacie údaje.

Prebieha testovanie
prihlasovacích údajov.
Chybne zadané
meno alebo heslo!
Prebieha testovanie e-mailu.Chybne zadaný
e-mail administrátora!