Boxerky DIM Sport Boxer - XL - čierna

Pánske športové boxerky DIM Sport Boxer. Vynovený dizajn. Prvá spodná bielizeň, ktorá zaisťuje dokonalú podporu a priedušnosť pre optimálny komfort. Vďaka prítomnosti vlákien Outlast ® * a konštrukcie látky s okami, vytvára ideálnu mikrokroklímu.

Veľkosť:
Farba:
Bežná cena: 19,90 €
Cena/ks: 13,90 €
ks
Ušetríte: 6,00 €

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: DIM

Kód produktu: DI03NF

-30% 
Boxerky DIM Sport Boxer - XL - čierna
Popis Vlastnosti Obrázky 

Pánske športové boxerky DIM Sport Boxer. Vynovený dizajn. Prvá spodná bielizeň, ktorá zaisťuje dokonalú podporu a priedušnosť pre optimálny komfort. Vďaka prítomnosti vlákien Outlast ® * a konštrukcie látky s okami, vytvára ideálnu mikroklímu medzi pokožkou a tkaninou, prispôsobuje micro-klímu vašej pokožky na ochranu proti nadmernému teplu: tým, že absorbuje teplo, keď ho vaše telo produkuje príliš veľa, a vracia ho späť, keď to budete najviac potrebovať. Prítomnosť modalu zaisťuje pružnosť a hebkosť aj po mnohých praniach. Kontrastný široký pás s logom DIM. Dynamický, športový vzhľad. 

Farby: čierna, modrá

Veľkosť: M, L, XL, XXL

*Technológia Outlast® poskytuje textilným materiálom možnosť inteligentného dodatočného úžitku vďaka proaktívnej regulácii teploty. Značka Outlast sa upísala manažmentu riadenia teploty a vlhkosti, vďaka čomu ponúka technológiu, ktorá je dobrým riešením pre komfort pri každodennom používaní. Len ak dokážeme regulovať teplotu, môžeme riadiť tvorbu potu, a to sa dá použitím výnimočnej technológie Outlast® docieliť "presne podľa aktuálnych potrieb".

Veľkosť: XL
Farba: čierna
 
 
 
 

Ak ste zadali správny administrátorský e-mail, boli naň doručené dočasné prihlasovacie údaje. Tieto údaje sú platné iba 60 minút. Ak sa v tomto časovom intervale neprihlásite, budú obnovené pôvodné prihlasovacie údaje.

Prebieha testovanie
prihlasovacích údajov.
Chybne zadané
meno alebo heslo!
Prebieha testovanie e-mailu.Chybne zadaný
e-mail administrátora!