Podprsenka Wonderbra Perfect Plunge Plain Bra - 80B - telová

Podprsenka *Wonderbra do hlbokých výstrihov* Wonderbra Perfect Plunge Plain Bra. Wonderbra pre hlboký výstrih, ešte väčší výstrih, väčší sex-appeal, ešte viac WOW! Vďaka špeciálnej výstuži vynikajúco tvaruje prsia-vytvára skvelý Wonderbra dekolt.

Veľkosť:
Farba:
Bežná cena: 42,90 €
Cena/ks: 31,90 €
ks
Ušetríte: 11,00 €

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Wonderbra

Kód produktu: WB00J5

-26% 
Podprsenka Wonderbra Perfect Plunge Plain Bra - 80B - telová
Popis Vlastnosti Obrázky 

Podprsenka *Wonderbra do hlbokých výstrihov* Wonderbra Perfect Plunge Plain Bra. Wonderbra pre hlboký výstrih, ešte väčší výstrih, väčší sex-appeal, ešte viac WOW! Objavte nové vydanie nášho push-up Wonderbra Perfect Plunge setu - ideálna pre šaty a blúzky s veľmi hlbokými výstrihmi. Vďaka špeciálnej výstuži vynikajúco tvaruje prsia-vytvára skvelý Wonderbra dekolt. Podprsenka je hladká, lisovaná s polykarbonátovými výstužami v tvare dlaní na vnútornej strane košíčkov-akoby ste držali prsia pevne v rukách, zaisťuje optimálnu priľňavosť a poskytuje 100% tlak. Skvelá aj pre ženy, ktoré majú plnšie prsia, pretože ich pevne drží vďaka výstužiam, prsia "nevypadávajú" z podprsenky. Naozaj úžasná, pevne fixuje dekolt. Kombinácia mikrovlákna a saténu, košíčky sú lemované lesklým saténovým pásom, ramienka sú odopínateľné, alebo sa dajú zapnúť do kríža alebo použiť ako jedno ramienko za krk. Podprsenka je vzadu spojená širšou gumou, vďaka ktorej môžete perfektne regulovať obvod podľa potreby. Naozaj variabilný kúsok, umožňujúci nosiť akýkoľvek výstredný kúsok oblečenia!!!

Farby a veľkosti ktoré sú skladom:

telová: 70B/C/D, 75B/C/D, 80B/C/D, 85B/C

čierna: 75B/C/D, 80B/C/D, 85B

Veľkosti, ktoré nie sú skladom, je možné tovar objednať, dodacia lehota je 1-2 týždne - po dohode termín upresníme: telová 85D a čierna: 70B/C/D, 85C/D

Kvôli polykarbonátovým výstužiam vhodné len na ručné pranie, alebo v špeciálnej nádobe na pranie podprseniek v práčke.

Veľkosť: 80B
Farba: telová
 
 
 
 

Ak ste zadali správny administrátorský e-mail, boli naň doručené dočasné prihlasovacie údaje. Tieto údaje sú platné iba 60 minút. Ak sa v tomto časovom intervale neprihlásite, budú obnovené pôvodné prihlasovacie údaje.

Prebieha testovanie
prihlasovacích údajov.
Chybne zadané
meno alebo heslo!
Prebieha testovanie e-mailu.Chybne zadaný
e-mail administrátora!