Podprsenka Wonderbra Full Effect Bra - 85C - biela

 

Podprsenka Wonderbra ktorá zväčší prsia o 2 veľkosti! Vypchávky v košíčku sú vyrobené zo zmesi gélu, vzduchu a peny, ktorá zaručuje prirodzené tvarovanie poprsia viditeľné z každého uhlu pohľadu! Podprsenka má hladké košíčky z mikrovlákna.

Veľkosť:
Farba:
Bežná cena: 34,90 €
Cena/ks: 27,90 €
ks
Ušetríte: 7,00 €

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Wonderbra

Kód produktu: WB8144

-20% 
Podprsenka Wonderbra Full Effect Bra - 85C - biela
Popis Vlastnosti 

Podprsenka Wonderbra Full Effect Bra 2 x push up, ktorá zväčší prsia o 2 veľkosti! Vypchávky v košíčku sú vyrobené zo zmesi gélu, vzduchu a peny, ktorá zaručuje prirodzené tvarovanie poprsia viditeľné z každého uhlu pohľadu! Podprsenka má hladké košíčky z mikrovlákna, ramienka sa dajú vzadu odopnúť a podľa potreby prekrížiť. Vytvára krásny Wonderbra dekolt. 

* Zľava na nákup bude odpočítaná až po odoslaní objednávky - v krátkej dobe zašleme potvrdzujúci e-mail s faktúrou na zľavnený tovar v 50% zľave. V prípade, ak ste za tovar platili vopred platobnou kartou, rozdiel v sume za zľavnený tovar Vám poukážame späť na účet!!!!

Dostupné vo farbe: biela, čierna, skin

tiež ponúkame tento model s krásnou čipkou vo farbe tmavomodrá, porcelánová a čierna

 

  

Veľkosti: 70A/B/C, 75A/B/C, 80A/B/C, 85B/C

farba biela tiež vo veľkosti 85A

 

 

 

 

 

Veľkosť: 85C
Farba: biela
 
 
 
 

Ak ste zadali správny administrátorský e-mail, boli naň doručené dočasné prihlasovacie údaje. Tieto údaje sú platné iba 60 minút. Ak sa v tomto časovom intervale neprihlásite, budú obnovené pôvodné prihlasovacie údaje.

Prebieha testovanie
prihlasovacích údajov.
Chybne zadané
meno alebo heslo!
Prebieha testovanie e-mailu.Chybne zadaný
e-mail administrátora!