Podprsenka Wonderbra Full Effect Refined Glamour - 75D - modrá/medená 06D

 

Podprsenka Wonderbra Full Effect Refined Glamour push up bra v novej čipke - Wonderbra Refined Glamour Full Effect Bra, ktorá zväčší prsia o 2 veľkosti! prirodzené tvarovanie poprsia viditeľné z každého uhlu pohľadu. Krásny výrazný model.

Veľkosť:
Farba:
Bežná cena: 37,90 €
Cena/ks: 31,90 €
ks
Ušetríte: 6,00 €

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Wonderbra

Kód produktu: WB03XH

-16% 
Podprsenka Wonderbra Full Effect Refined Glamour - 75D - modrá/medená 06D
Popis Vlastnosti Obrázky 

Podprsenka Wonderbra Full Effect Refined Glamour push up bra v novej čipke - Wonderbra Refined Glamour Full Effect Bra, ktorá zväčší prsia o 2 veľkosti! Vypchávky v košíčku sú vyrobené zo zmesi gélu, vzduchu a peny, ktorá zaručuje prirodzené tvarovanie poprsia viditeľné z každého uhlu pohľadu! Podprsenka má košíčky z mikrovlákna telovej farby, obtiahnuté čiernou, červenou alebo porcelánovou čipkou pre sexi efekt. Ramienka sa dajú vzadu odopnúť a podľa potreby prekrížiť. Košíčky sú zo spodu lemované pevnou krajkou aby dokonale priľnuli k telu. Čipka je veľmi kvalitne spracovaná, na dotyk jemná. Podprsenka je vďaka tejto čipke veľmi výrazná a vy tak budete neprehliadnuteľná a sexy.

 


Farby: čierna na telovom podklade, porcelánová na telovom podklade, červená na telovom podklade a novinka jesennej sezóny - tmavo modrá prešívaná medennými niťami

porcelánová: 70B/C/D, 75B/C/D, 80B/C/D, 85B/C/D

modrá: 70B/C/D, 75B/C/D, 80B/C/D, 85C/D

červená: 75D, 80C/D, 85C/D

tyrkysovo-modrá a čierna: 75B/C/D, 80B/C/D, 85B/C/D 

K podprsenke ponúkame brazil nohavičky Wonderbra Refined Glamour Brazilian, kód WB05GE, vo farbe porcelánová, čierna, modrá, tyrkysovo-modrá s jemnou čipkou v rovnakej farbe ako podprsenka, vo veľkostiach S, M, L.

alebo shorty nohavičky Wonderbra Refined Glamour Shorty, kód WB031T, vo farbe porcelánová, čierna alebo modrá, s jemnou čipkou v rovnakej farbe ako podprsenka, vo veľkostiach S, M, L

 

Veľkosť: 75D
Farba: modrá/medená 06D
 
 
 
 

Ak ste zadali správny administrátorský e-mail, boli naň doručené dočasné prihlasovacie údaje. Tieto údaje sú platné iba 60 minút. Ak sa v tomto časovom intervale neprihlásite, budú obnovené pôvodné prihlasovacie údaje.

Prebieha testovanie
prihlasovacích údajov.
Chybne zadané
meno alebo heslo!
Prebieha testovanie e-mailu.Chybne zadaný
e-mail administrátora!