• 0917560372
  • Pri objednávke v hodnote nad 70 EUR Vám doručíme tovar ZDARMA

Nohavičky Playtex Invisible Elegance

11,90 €
Nohavičky značky Playtex z kolekcie Invisible Elegance. Nohavičky midi strihu so zvýšeným pásom a širším bočným strihom pre pohodlný a komfortný pocit. Z jemného a hodvábneho mikrovlákna, doplnené materiálom z elastickej čipky, ktorá je extra plochá.
  • Výrobca: Playtex
  • Kód: Playtex 00HK
  • Dostupnosť: Skladom
  • Zloženie: čipka
  • Farba: porcelánová
  • Veľkosť: 38
Popis

Nohavičky značky Playtex z kolekcie Invisible Elegance. Nohavičky midi strihu so zvýšeným pásom a širším bočným strihom pre pohodlný a komfortný pocit. Z jemného a hodvábneho mikrovlákna, doplnené materiálom z multi-elastickej čipky, ktorá je extra plochá, aby zabezpečila neviditeľnosť pod oblečením. Tónovaný klin s bavlnenou podšívkou. Vylepšite svoju postavu vďaka strihu, ktorý pevne objíma a kopíruje vaše krivky. Kolekciou Invisible Elegance prináša spoločnosť Playtex novú škálu vyrobenú z ultra plochých čipiek, ktorá je diskrétne neviditeľná pod oblečením a sľubuje úplne pohodlie. Vychutnajte si rafinovanú, jemnú krásu tejto kolekcie, ktorá využíva mikrovlákno a multi-elastické čipky na vytvorenie kúskov, v ktorých sa budete cítiť ako v druhej koži.

Veľkosť: 38, 40, 42, 44, 46

Farba: porcelánová

Zloženie: 80% poliamid, 20% elastan

Značka Playtex bola založená v roku 1932 v USA ako spoločnosť Latex Corporation, kedy uviedla na trh nový produkt - latex. Tento materiál bol použitý na výrobu elastických a veľmi odolných výrobkov. Čoskoro bol tento materiál zavedený vo svete spodnej bielizne. Možnosť produkcie elastických materiálov spôsobila revolúciu v dizajnoch a modeloch určených pre ženy. Odvtedy neprestala inovovať a vytvárať nové technológie s cieľom podporovať a zlepšovať životy žien. V roku 1955 sa stala prvou značkou, ktorá sa odvážila spomenúť spodnú bielizeň v televíznej reklamnej kampani.

K nohavičkám ponúkame podprsenku značky Playtex Invisible Elegance. Playtex vám ponúka najvyššiu ženskosť s touto podprsenkou z kolekcie Invisible Elegance. Nevystužená podprsenka s lisovaným košíčkom, ktorý dokonale tvaruje dekolt a je tak vhodný najmä pre väčšie veľkosti. Vrchný materiál z multi-elastickej a hladkej čipky. Švy a čipka je teda extra plochá, aby zabezpečila, že táto podprsenka vyzerá neviditeľná pod vaším oblečením. Podpora v zadnej časti je zaručená širokým zadným dielom, pomocou U strihu pre dokonalú podporu. Dvojité háčikové zapínanie so 4 nastaveniami. Kolekciou Invisible Elegance prináša spoločnosť Playtex novú škálu vyrobenú z ultra plochých čipiek, ktorá je diskrétne neviditeľná pod oblečením a sľubuje úplne pohodlie. Vychutnajte si rafinovanú, jemnú krásu tejto kolekcie, ktorá využíva mikrovlákno a multi-elastické čipky na vytvorenie kúskov, v ktorých sa budete cítiť ako v druhej koži.

K podprsenke ponúkame nohavičky z tejto kolekcie s vyšším pásom a širším strihom na bokoch.

Veľkosť: 75C/D/E, 80C/D/E/F, 85C/D/E/F, 90C/D/E/F, 95C/D/E/F

Farby: čierna, porcelánová

Zloženie: 76% poliamid, 24% elastan

 

 

BACK TO TOP