• 0917560372
  • Pri objednávke v hodnote nad 67 € Vám doručíme tovar ZDARMA

Podprsenka Playtex Flower Elegance Spacer bra

29,90 €
Odporúčaná cena: 31,90 €
Podprsenka značky Playtex Flower Elegance Spacer s jemným push up efektom bez vypchávok a s kosticou. Playtex vám ponúka maximálnu podporu s touto podprsenkou z kolekcie Elegance. Táto inovatívna podprsenka má tepelne lisované košíčky s kosticou bez vypchávok, ktoré sa skladajú z trojrozmernej mäkkej 3D peny, ktorá je na dotyk pružná a elastická. Košíčky vyrobené modernou technológiou sú priedušné, umožňujú koži dýchať. Ultra ľahká podprsenka sa dokonale prispôsobí vášmu telu, poskytuje vynikajúcu podporu. Vďaka tomuto špeciálnemu materiálu a strihu odľahčuje hrudník a dokonale tvaruje dekolt. Vďaka hladkému materiálu a extra plochej čipke je pod oblečením neviditeľná a vy sa v nej budete cítiť ako vo svojej druhej koži.
  • Výrobca: Playtex
  • Kód: Playtex 04MV
  • Dostupnosť: Skladom
  • Ramienka: široké
  • Zloženie: micromateriál
  • Špeciálnosť: neviditeľné
  • Farba: telová
  • Veľkosť podprsenky s košíčkami: 75B
Popis

Podprsenka značky Playtex Flower Elegance Spacer s jemným push up efektom bez vypchávok a s kosticou. Playtex vám ponúka maximálnu podporu s touto podprsenkou z kolekcie Elegance. Táto inovatívna podprsenka má tepelne lisované košíčky s kosticou bez vypchávok, ktoré sa skladajú z trojrozmernej mäkkej 3D peny, ktorá je na dotyk pružná a elastická. Košíčky vyrobené modernou technológiou sú priedušné, umožňujú koži dýchať. Ultra ľahká podprsenka sa dokonale prispôsobí vášmu telu, poskytuje vynikajúcu podporu. Vďaka tomuto špeciálnemu materiálu a strihu odľahčuje hrudník a dokonale tvaruje dekolt. Vďaka hladkému materiálu a extra plochej čipke je pod oblečením neviditeľná a vy sa v nej budete cítiť ako vo svojej druhej koži. 

 

Farba: biela, čierna, telová

Veľkosť: 75B/C/D/E/F, 80B/C/D/E/F, 85B/C/D/E/F, 90B/C/D/E/F, 95B/C

Zloženie: 15% poliamid, 74% polyester, 11% Spandex /elastan/

K podprsenke ponúkame nohavičky z tejto kolekcie klasického strihu, alebo strihu s vyšším pásom.

Značka Playtex bola založená v roku 1932 v USA ako spoločnosť Latex Corporation, kedy uviedla na trh nový produkt - latex. Tento materiál bol použitý na výrobu elastických a veľmi odolných výrobkov. Čoskoro bol tento materiál zavedený vo svete spodnej bielizne. Možnosť produkcie elastických materiálov spôsobila revolúciu v dizajnoch a modeloch určených pre ženy. Odvtedy neprestala inovovať a vytvárať nové technológie s cieľom podporovať a zlepšovať životy žien. V roku 1955 sa stala prvou značkou, ktorá sa odvážila spomenúť spodnú bielizeň v televíznej reklamnej kampani.

 

 

 

Click here to revoke the Cookie consent BACK TO TOP