Nohavičky DIM Nude Support Slip - 40 - telová/nude 41F

 

Nohavičky DIM Nude Support Slip. Inovatívny, extrémne jemný a zároveň pružný materiál, ktorý sa dokonale prispôsobí vašim krivkám. Čipka je plochá a neviditeľná pod oblečením. Sú bezšvové, rezané laserom, bez gumičiek a lemov, vďaka elastanu veľmi dobre d

Veľkosť:
Farba:
Bežná cena: 13,50 €
Cena/ks: 12,50 €
ks
Ušetríte: 1,00 €

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: DIM

Kód produktu: DI02BZ

-7% 
Nohavičky DIM Nude Support Slip - 40 - telová/nude 41F
Popis Vlastnosti Obrázky 

Nohavičky DIM Nude Support Slip. Inovatívny, extrémne jemný a zároveň pružný materiál, ktorý sa dokonale prispôsobí vašim krivkám. Čipka je plochá a neviditeľná pod oblečením. Sú bezšvové, rezané laserom, bez gumičiek a lemov, vďaka elastanu veľmi dobre držia tvar. Novinka v sezóne jeseň/zima 2015.

Veľkosti: 38, 40, 42, 44, 46

Farby: telová/nude, čierna/noir

Zloženie: 78%polyamid, 22%elastan

K nohavičkám ponúkame podprsenku DIM Nude Support s kosticami. Inovatívny, extrémne jemný a zároveň pružný materiál, ktorý sa dokonale prispôsobí vašim krivkám. Nevystužené košíčky, takže je vhodná aj pre ženy s plnšími prsiami, košíčky sú hladké, bezšvové. Veľmi pohodlná a kvalitná podprsenka. Zdobené čipkou pre ženský vzhľad. Čipka je plochá a neviditeľná pod oblečením. Novinka v sezóne jeseň/zima 2015.

 

Veľkosť: 40
Farba: telová/nude 41F
 
 
 
 

Ak ste zadali správny administrátorský e-mail, boli naň doručené dočasné prihlasovacie údaje. Tieto údaje sú platné iba 60 minút. Ak sa v tomto časovom intervale neprihlásite, budú obnovené pôvodné prihlasovacie údaje.

Prebieha testovanie
prihlasovacích údajov.
Chybne zadané
meno alebo heslo!
Prebieha testovanie e-mailu.Chybne zadaný
e-mail administrátora!