AKCIA!!! Nohavičky Wonderbra Sexy Shaping Lace thong - čierna - S

 

Nohavičky Wonderbra Sexy Shaping Lace tangá sú ideálnym spojencom, keď máte na sebe tesnejšie oblečenie. S vysokým pásom, jemne odhalí vaše krivky a vyformuje postavu vašich snov, vytvaruje pás, stiahne bruško. Jemné sieťové vklady pre ženský sexy vzhľad.

Farba:
veľkosť:
Bežná cena: 32,90 €
Cena/ks: 16,90 €
ks
Ušetríte: 16,00 €

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Wonderbra

Kód produktu: WB018Q

-49% 
AKCIA!!! Nohavičky Wonderbra Sexy Shaping Lace thong - čierna - S
Popis Vlastnosti Obrázky 

Nohavičky Wonderbra Sexy Shaping Lace tangá sú ideálnym spojencom, keď máte na sebe tesnejšie oblečenie. S vysokým pásom, jemne odhalí vaše krivky a vyformuje postavu vašich snov, vytvaruje pás, stiahne bruško. Jemné sieťové vklady pre ženský sexy vzhľad. V zadnej časti nie sú gumičky, lem je zakončený jemnou čipkou, takže sú pod šatami neviditeľné.

* Zľava na nákup bude odpočítaná až po odoslaní objednávky - v krátkej dobe zašleme potvrdzujúci e-mail s faktúrou na zľavnený tovar v 50% zľave. V prípade, ak ste za tovar platili vopred platobnou kartou, rozdiel v sume za zľavnený tovar Vám poukážame späť na účet!!!!

Teraz v AKCII v cene 16,90 EUR !!!

Farba a veľkosti:

čierna S, M

porcelánová S, M, L

 

 

Farba: čierna
veľkosť: S
 
 
 
 

Ak ste zadali správny administrátorský e-mail, boli naň doručené dočasné prihlasovacie údaje. Tieto údaje sú platné iba 60 minút. Ak sa v tomto časovom intervale neprihlásite, budú obnovené pôvodné prihlasovacie údaje.

Prebieha testovanie
prihlasovacích údajov.
Chybne zadané
meno alebo heslo!
Prebieha testovanie e-mailu.Chybne zadaný
e-mail administrátora!