AKCIA!!! Podprsenka bez kostice Wonderbra Wireless push-up - 80E - čierna

 

Nová podprsenka Wonderbra T-shirt wireless push-up. Podprsenka bez pevnej kostice, ktorá vďaka prepracovanému strihu a kvalitému materiálu perfekne sedí a drží tvar aj bez kostice. Vďaka jemným gélovým push-up vypchávkam v košíčkoch vám perfektne sadne.

Veľkosť:
Farba:
Bežná cena: 47,90 €
Cena/ks: 31,90 €
ks
Ušetríte: 16,00 €

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Wonderbra

Kód produktu: WB030I

-33% 
AKCIA!!! Podprsenka bez kostice Wonderbra Wireless push-up - 80E - čierna
Popis Vlastnosti Obrázky 

Podprsenka bez kostice Wonderbra Wireless push-up bra. Podprsenka bez kostice, ktorá vďaka prepracovanému strihu a kvalitému materiálu perfekne sedí a drží tvar aj bez kostice. Vďaka gélovým push-up vypchávkam v košíčkoch vám perfektne sadne, vyzdvihne prsia a vytvorí skvelý "Wonderbra" dekolt. Zväčší dekolt až o dve veľkosti !!! Nič Vás nebude tlačiť a vďaka tomu sa v nej budete cítiť ako vo svojej druhej koži.

 

Veľkosti a farby:

v čiernej farbe 75B/C/D/E, 80B/C/D/E, 85B/C/D/E 

v bielej farbe 75B/C/D/E, 80B/C/D/E, 85B/C/D/E

Zloženie: 58Polyamid32Polyester10%Elastan

K podprsenke ponúkame nohavičky Wonderbra Brazilian WB030L vo farbe čierna, s jemnou tylovou vkladkou a efektnou transparentnou gumičkou v páse, vďaka čomu sa zvýrazní rafinovanosť tejto bielizne. V rovnakej farbe ako podprsenka, vo veľkostiach S, M, L.

Nohavičky vo farbe fuchsia vo výpredajovej cene 8,60 eur !!!

Veľkosť: 80E
Farba: čierna
 
 
 
 

Ak ste zadali správny administrátorský e-mail, boli naň doručené dočasné prihlasovacie údaje. Tieto údaje sú platné iba 60 minút. Ak sa v tomto časovom intervale neprihlásite, budú obnovené pôvodné prihlasovacie údaje.

Prebieha testovanie
prihlasovacích údajov.
Chybne zadané
meno alebo heslo!
Prebieha testovanie e-mailu.Chybne zadaný
e-mail administrátora!