• 0917560372
  • Pri objednávke v hodnote nad 70 EUR Vám doručíme tovar ZDARMA
Poradňa

Svadba - ako vybrať správnu bielizeň pod svadobné šaty?

28. apríl 2021
Svadba - ako vybrať správnu bielizeň pod svadobné šaty?

Ktorá z vás nesníva o tom, cítiť sa vo svoj svadobný deň ako nádherná princezná? Vo svojich vysnívaných svadobných šatách si môžeš túto chvíľu vychutnať a cítiť sa ako v rozprávke.


Svadobné šaty dovolia vyniknúť vašim krivkám, či už odhalíte dekolt, ramená, hlboký výstrih na chrbte alebo štíhly pás. Ale ako je to so spodnou bielizňou pod takéto šaty? Že nepatríte k tým šťastlivkám, ktoré nepotrebujú žiadnu podprsenku?

Svojich vysnívaných šiat sa nemusíte hneď vzdávať. Ukážeme vám podprsenky, ktoré dekolt krásne vytvarujú, vo výstrihu pozdvihnú prsia, a čo je najdôležitejšie, nie sú vidieť. Ani pod tým najodvážnejším strihom. Tieto podprsenky sú dômyselne konštruované presne pre všetky nádherné, rozprávkové šaty.

**********************************************

Svadobné šaty s odhalenými ramenami

Azda najvyhľadávanejšími svadobnými šatami sú tie bez ramienok. Ponúkame rôzne typy podprseniek bez ramienok, no ako prvú vám predstavíme tú, ktorá bezpečne zaistí podporu pre tie z vás, ktoré majú prednosti väčšie, a teda ja väčší problém s výberom sviadobných šiat.

Podprsenka Wonderbra Ultimate Strapless je bezramienková hladká podprsenka s polykarbonátovými výstužami v tvare dlaní, akoby ste svoje prsia držali pevne v rukách. Táto špeciálna technológia vynikajúco udrží všetko na svojom mieste a vy si môžete svoj deň D naozaj užiť.

Podprsenka bez ramienok – Wonderbra Ultimate Strapless Bra

*priamy link do e-shopu TU

Ak dávate radšej prednosť podprsenke s push up vypchávkami, máme na výber viacero typov bezramienkových podprseniek. Podprsenka Lormar výrazne formuje a zväčší dekolt až o 2 veľkosti. Odnímateľné ramienka vo farbe podprsenky sú súčasťou balenia.

Podprsenka bez ramienok – Lormar Extra Double Super push up

*priamy link do e-shopu TU

 

**********************************************

Svadobné šaty s hlbokým výstrihom na chrbte

Trend odhaleného chrbta je momentálne módna vychytávka. Nevesta vyzerá nežne a rafinovane zároveň. Ak máte bujnejší dekolt nemusíte dávať týmto šatám v svadobnom salóne stopku. Máme pre vás perfektnú, pevnú podprsenku, ktorá umožňuje nosiť akýkoľvek výstredný kúsok oblečenia, môžete odhaliť krivky spedu alebo zozadu, a vyrieši problém s vykúkajúcim zadným dielom - podprsenka Wonderbra Ultimate Backless.

Podprsenka pre hlboký výstrih na chrbte – Wonderbra Ultimate Backless