• 0917560372
  • Pri objednávke v hodnote nad 70 EUR Vám doručíme tovar ZDARMA. Tovar odosielame aj medzi sviatkami.

O nás

Sme spoločnosť, ktorá sa zaoberá predajom spodnej bielizne známych značiek Wonderbra, Champion, DIM, Playtex, Lormar, Siélei, Leilieve, Pierre Cardin, Bellinda, Rosme. V našom sortimente máme aj ponožky značky Bellinda, Champion a NurDie.

Tovar ponúkame za veľmi prijateľné, trvalo znížené ceny, častokrát až o 50% lacnejšie ako je ich bežná predajná cena v iných e-shopoch, či kamenných predajniach.

 

Náš cieľ

Náš on-line obchod vznikol s cieľom priniesť vám jedinečné, dizajnovo skvelé kúsky spodnej bielizne, ktoré sú výsledkom najnovších inovácií. Sme e-shop, ktorý je správnou voľbou pre nákup bielizne, obchod, ktorý dokáže vyriešiť akýkoľvek módny problém, a dokáže splniť každú požiadavku skutočnej fashion maniačky.

 

Vieme, že naši zákazníci sú výnimoční.....

Produkty, ktoré predávame sú kúskami z luxusných kolekcií známych dizajnérov. Ponúkame bielizeň, ktorá vyrieši akýkoľvek problém od typu postavy, až po problém s typmi strihov šiat. Vieme, že ako naši zákazníci okrem kvality očakávate, že bielizeň bude správne formovať vaše krivky, a spolu so získaným úžasným vzhľadom vám poskytne aj podpornú funkciu. Orientujete sa v móde a viete čo sa momentálne nosí. Viete, že móda je rozmanitá, veď v jednu chvíľu odhaľujeme naše ramená v šatách bez ramienok, inokedy dekolt v šatách s hlbokým výstrihom, čo ale môže spôsobiť problémy vybrať správnu bielizeň. Našťastie, u nás nájdete tú správnu podprsenku pre každú módnu dilemu...

Čím sa odlišujeme?

Pravidelne vám prinášame najnovšie kolekcie predávaných značiek. Ponúkame kompletné kolekcie značiek, nielen vybrané modely. V ponuke máme aj veľkosti, ktoré nie sú klasicky konfekčné, takže si vyberú aj dámy s väčším košíčkom. Snažíme sa vám tieto luxusné kúsky ponúkať za veľmi prijateľné, trvalo znížené ceny, častokrát až o 50% lacnejšie ako je ich bežná predajná cena v iných e-shopoch a kamenných predajniach. Môžete si tak dovoliť obliecť kúsky, ktoré predvádzajú známe svetové modelky, a ktoré sú zároveň tvárami ponúkaných značiek. Tvárami značky Wonderbra boli svetové topmodelky ako napríklad Hercigová, Sklenaříková, Čerňanová, a tiež aj Miranda Kerr.

 

Náš sortiment máme dlhoročným predajom overený, a preto vám v prípade potreby vieme skvele poradiť.

Ďakujeme za vašu priazeň a tešíme sa, že vám robíme radosť už od roku 2012. Radi vás uvidíme aj na našom facebook/instagram profile e-bielizen.sk. Na YouTube kanály môžete sledovať najnovšie novinky a videá. 

 

Okrem internetového obchodu prevádzkujeme aj skladové priestory v mieste podnikania, na adrese Trnavská 595/28, Špačince - bližšie info v záložke OSOBNÝ ODBER. Tovar je možné objednať cez našu stránku, a v prípade záujmu si ho po dohode osobne vyzdvihnúť.

Objednávky odoslané cez našu stránku sú EXPEDOVANÉ priebežne v lehote 3-7 pracovných dní.

Tovar si môžete vyzdvihnúť v našich skladových priestoroch počas prevádzkovej doby, a v prípade, ak Vám otváracie hodiny nevyhovujú a radi by ste nás navštívili, prosím, kontaktujte nás vopred na 0917560372.

V prípade, ak sa chystáte si tovar vyzdvihnúť osobne, prosíme Vás o informovanie vopred /telefónom, e-mailom/.

Prevádzková doba:

Pondelok       15.30 - 18.00

Utorok          15.30 - 18.00

Streda          15.30 - 18.00

Štvrtok         zatvorené

Piatok           15.30 - 18.00

Sobota          po dohode na 0917560372 alebo e-mailom na info@e-bielizen.sk

 

Iniciatíva "DOMA NAKUPUJEM"  

Milí zákazníci, v tomto období naozaj všetci potrebujeme, aby sme tovar nakupovali doma, v obchodoch a e-shopoch podnikajúcich na Slovensku.  Náš e-shop www.e-bielizen.sk je domáci, slovenský, podnikajúci v Slovenskej republike. Preto sme sa rozhodli zapojiť do iniciatívy "DOMA NAKUPUJEM". Cieľom je upriamiť pozornosť na podporu domácej ekonomiky. 

Pridajte sa k nám a uprednostnite nákup tovarov a služieb v obchodoch a e-shopoch doma, na Slovensku.    

Výhodou nákupu u nás oproti zahraničným e-shopom sú luxusné značkové kúsky za veľmi prijateľné, trvalo znížené ceny, častokráť až o 50% lacnejšie ako je ich bežná predajná cena v kamenných predajniach či iných e-shopoch. Môžete si tak dovoliť obliecť bielizeň, ktorú predvádzajú svetové modelky, a ktoré sú zároveň tvárami ponúkaných značiek.   #domanakupujem

BACK TO TOP