• 0917560372
  • Pri objednávke v hodnote nad 70 EUR Vám doručíme tovar ZDARMA. Tovar odosielame aj medzi sviatkami.

Spôsoby platby

________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Metódy platby, ktoré ponúkame, sú vďaka našim vysokým zabezpečovacím štandardom úplne bezpečné. Informácie o cene prepravného nájdete v „Poštovné a balné, sadzby poštovného“.

 

  •          Osobný odber - v procese objednávania (v košíku) pri spôsobe platby jednoducho zvolíte osobný odber. Keď bude Vaša objednávka pripravená na našej prevádzke, budete o tom  informovaná/ý telefonicky a/alebo e-mailom. Dodacia doba do predajne je cca. 1-5 pracovných dní. Pri prevzatí Vašej objednávky je tovar možné zaplatiť v hotovosti alebo platobnou  kartou formou priamej objednávky v e-shope. Tovar si môžete vyzdvihnúť do 7 dní odo dňa, keď budete kontaktovaná/ý. Po uplynutí tejto lehoty bude Vaša objednávka stornovaná.  Pri osobnom odbere si prosím prineste potvrdenie o prijatí objednávky, ktoré sme Vám poslali bezprostredne po nákupe. Vytlačte si ho alebo uložte do mobilného telefónu, predídete  tým nezrovnalostiam pri preberaní tovaru.

 

  •          Platba platobnou kartou - pri nákupe tovaru v našom internetovom obchode je možné platiť platobnou kartou MasterCard, Visa, Visa Electron a Maestro. Zadávanie dát Vašej  platobnej karty prebieha na zabezpečenej stránke prostredníctvom spoločnosti TrustPay a náš e-shop www.e-bielizen.sk ako obchodník k nim nemá prístup, ani ich nikde neukladá.

 

  •          Platba vopred - bankovým prevodom na účet: FIO banka
      IBAN: SK5583300000002901385891

SWIFT/BIC: FIOZSKBAXXX

 

  •          Platba dobierkou (platba v hotovosti pri prevzatí zásielky) – za objednávku môžete zaplatiť v hotovosti priamo pri dodaní/preberaní tovaru. U kuriéra je možné platiť aj kartou.


BACK TO TOP